26 Mart 2013 #1708039

Vodafone 2000 Yılında İptal Edilen Hatta 2013 Yılında Borç Çıkardılar!

26. 03. 2013 tarihinde elime gelen zarfta 2000 yılında kullandığım o zamanki adıyla telsim olan firmadan borcum olduğu ödemediğim taktirde yasal işlem başlatılacağı yazıyor. Oysaki ben hattımı kapattırdım ve zaten kapattırmasam başıma ne geleceğini bildiğim için kendimi böyle bir riske atmam .


Adreste bulamamışlar 2003 yılında takip başlamış ama çok ilginç 13 yıl olmuş beni daha yeni buluyorlar tabi bu zamana kadar 1. 000 TL'yi geçmiş ödenmesi gereken rakam.
Bana ulaşan Vodafone avukat bürosu kimlik bilgilerimden bulduklarını söylüyorlar demek ki istenilse hemen bulunuyor ben burada art niyet arıyorum Vodafone olarak beni mağdur duruma soktukları için ve asla inancım ve güvenim kalmadı.

Şeyda 93 Okunma

Cevaplar

 • Şeyda01 Mayıs 2013

  Vodafone Müşteri Hizmetleri Yetkilisi, Daha önce göndermiş olduğunuz mesajlarda vermiş olduğum cevaplara dikkat ederseniz o numaraları aradığımda herhangi bir çözüme ulaşılmadığını belirtmiştim. Burada bana göndermiş olduğunuz standart cümle kalıplarının her tüketiciye gönderildiği için benim yaşadığım sıkıntıya çözüm olmayacağını biliyorum. Dilerim en kısa süre de sıkıntım ve mağduriyetim giderilir.

 • Şeyda16 Nisan 2013

  Şikayetimi buraya yazmadan önce araştırıp yukarıda yazan numaraları aradım sonuç alamadığım için burada paylaşıyorum. Çünkü ben ve benim gibi mağdurlar başka türlü dikkate alınmıyoruz.

 • Vodafone Temsilcisi27 Mart 2013

  Sayın Ş**** B****** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili Telsim Müşteri Hizmetleri 7/24 : 0 212 288 78 57/58/59/60 Fax: 2123474240 nolu hatlardan irtibata geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Vodafone Temsilcisi26 Mart 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön