11 Şubat 2014 #2286375

Vodafone 20 İş Günü Geçti, Paramı İade Etmiyor!

Yaklaşık 1 yıl önce Vodafone'dan başka bir operatöre geçtim ve Vodafone tarafından tarafıma yapılması gereken bir iadem olduğunu öğrendim. Konuyla ilgili başvurduğumda bende bazı belgeler istendi ve bu belgeleri gönderdim bana 4 iş günü içerisinde iadenin vermiş olduğum banka hesabına yapılacağı söylenmesine rağmen iadem yapılmadı.


Aynı işlemi daha sonra 3 kez daha tekrarladım ve her seferinde aynı şeyler söylenmesine rağmen iadem yapılmadı. Kendi alacakları olduğunda faiziyle birlikte alıyorlar hem de söke söke ama bizim alacağımıza gelince 1 yıl olmasına rağmen yerinde sayan ödemem halen 20 iş gününe yaklaşmış olmasına rağmen yapılmadı. Artık kesinlikle Vodafone kullanmam ve herkese de kötüleyeceğim.

İsmet 85 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 14.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • İsmet12 Şubat 2014

    Kesinlikle Vodafone'un samimiyetine güvenmiyorum eğerki samimi olsalar zaten bana cevap vereceklerine paramın iadesinin hesabıma yapıp banada yattığını söyleyerek cevap verirlerdi...........

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön