04 Eylül 2013 #1994349

Vodafone 2 Yıldır Bana Ulaşamamış!

Vodafone hattımı kapattırdığımı düşünürken kapattırdıktan sonra faturalar yansımış ve bu konu hiçbir şekilde tarafıma asla bugüne kadar bildirilmemiştir.


2 yıl sonra avukatınız arıyor size ulaşamadık bildirim yapamadık diyor. Peki bugün nasıl ulaştınız diyorum cevap veremiyor. Ya da 8 yıldır aynı adreste oturuyorum oraya neden bildirimde bulunulamadı diyorum yine cevap verilemiyor.


Bugün ulaşıldığı gibi 2 yıl öncede ulaşabilirdiniz. Ama yapmadınız insanları zorda bırakarak fazladan paralarını almak daha kolayınıza geliyor değil mi? Günde 16 saat çalışıyorum 2 çocuğumun rızkını kazanmak için şimdi 500'ün üzerinde avukatınız para istiyor helal etmiyorum size!

Ayşegül 30 Okunma

Cevaplar

  • Ayşegül08 Eylül 2013

    artık reklamını bile televizyonda gördüğümde direk kanalı çeviriyorum. nefret ediyorum

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,544392****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde hattınıza ait faturaların ödemesi gerçekleştirilmemesi nedeni ile hattınızın yasal takibe aktarıldığı tespit edilmiştir. Faturanızın ulaşmaması ile ilgili takip abone tarafından yapılmakta olup, faturalarınızı öğrenebileceğiniz bir çok servisimiz mevcuttur. Fatura ödemelerinizle ilgili olarak imzalamış olduğunuz söleşmenin 5. maddesinin 7. fıkrasında " abone fatura ödemelerini, gönderilen faturanın adresine ulaşmasını beklemeksizin yapmakla mükelleftir. Faturası eline ulaşmayan abone, fatura bilgilerini anlaşmalı bankalardan Vodafone Fatura bilgi hattından, Vodafone Web sayfasından ve Vodafone' un belirleyeceği ve usulünce duyuracağı diğer mecralardan öğrenebilir." fatura takibinin abone sorumluluğunda olduğu bilgisi açıkça belirtilmiştir.Ödeme ile ilgili olarak tarafınıza tebliğ edilen avukat ile irtibata geçilmesi gerektiğini hatırlatmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön