28 Mart 2013

Vodafone 2 Paket Tutarı da Faturama Yansıtıldı!

1999 yılından beri Vodafone abonesiyim. 01. 02. 2013 tarihinde web üzerinden ve Vodafone nun internet sitesi üzerinden paket değişikliği yaptım. Aynı ayda 2 paket tutarı da faturama yansıtıldı. Telefonla ve e posta ile durumu bildirdim. Aksilik yanlışlık yok işlem doğru dediler. 1 ayda 2 paket ücreti nasıl alınır?


Kamu çalışanıyım ve aboneliğimde öyle Şubat ayı için hem kamu 1000 paketi için ve Şubat ayı 1. günü öğlene kadar ki zaman için 1 aylık 40 TL. hemde kamu mini 250 paketi için 22 TL. Fatura ediliyor ve tahsil ediliyor. Vodafone eski durumunu tamamen kaybetmiş ve müşteriden nasıl ve ne kadar fazla tahsilat yaparım bunun peşine düşmüş galiba.

Ahmet 55 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 02.04.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Ahmet29 Mart 2013

    Bir şirkete bu kunuda yaklaşık %64 şikayet geliyorsa kendisini sorgulaması lazım.Benzer konuları Şikayetvar.com da inceledim.Aynı bana verilen klasik cevap ve neticelenen yok.Müşteri hizmetleri ile 2 defa görüştüm.Çözülmedi.Yeterli ve ikna edici cevapta verilmedi.Ben 1 şubatta tarifemi değiştirebilmek için 6 saat uğraş verdim.Diğer tarifeleri kabul etmedi,kabul ettiği tarifeyi seçtim.En azından tarifeniz takip eden fatura döneminden geçerli denilebilir ve uygulanabilir.Anlaşılan Vodafone eski müşterilerini gözden çıkarmış.Kendileri bilir.

  • Vodafone Temsilcisi28 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön