04 Kasım 2013

Vodafone 2 MB İnternet İçin 13 TL Kesti!

Faturasız komple paketimin 500mb internet limiti bitti kapatana kadar 2mb internet kullanıldı kesilen ücret 13 TL. Param iade edilmez ise pazartesi hattımı taşıyacağım.

Faruk 47 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan incelemede hediye data kullanım hakkınızı aştığınız tespit edilmiştir.Bu aşım nedeniyle yapmış olduğunuz internet bağlantısından standart tarifeden ücretlendirildiğiniz görülmüştür.Ücretlenmenizde hata bulunmadığını iletmek isteriz. Faturasız Standart İnternet Tarife ücretide 12 Kr 10 KB olduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön