29 Ocak 2014 #2264952

Vodafone 2 Kat Fazla Fatura Gönderdi!

2013 aralık ayında mevcut 500 dk'lık tarifemin süresi dolduğu için müşteri hizmetlerinden telefon geldi ve ek 1 TL ücretle 1 yıl daha sözleşmemi uzattım. 2014 ocak ayı faturam normalin 2 katı olarak 49.70 tl geldi. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde bunun normal olduğunu , benim de bu duruma onay verdiğimi söylediler.


Şimdi soruyorum tarife yenilerken ilk ay neden 2 aylık ücret ödüyorum? Bir önceki sene de bu durum farklı şekilde başıma gelmişti. Memlekette başka operatör mü yok! Yazıklar olsun Vodafone!

Tuğrul 25 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 03.02.2014 - 04.02.2014 ve 05.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön