14 Ekim 2013 #2064235

Vodafone 2 Kat Fazla Fatura Gönderdi!

21.08.2012 tarihinde Vodafone hattımı Avea'ya taşıdım. Taşımadan önceki fatura kesim tarihi 15.08.2013 idi. Dolayısıyla sadece 1 fatura dönemi ve değiştirme tarihine kadar geçen süredeki 6 günlük kullanım baz alınıp ücretlendirilmesi gerekirken direkt olarak 2 fatura gönderdiler. Yani sadece 6 günü de bir fatura dönemi olarak yansıttılar. 30 günlük bir süreç ile 6 gün nasıl aynı kefeye konulur? Gerekli kanallardan hakkımı arayacağım.

Çağdaş 49 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,507450****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde fatura kesim tarihinizin Her ayın 15. günü olduğu 21.08.2013 tarihinde farklı operatore taşıma sağladığınız tespit edilmiştir.15.09.2013 tarihinde tarafınıza yansıyan dönem faturanız oluşturulmuş olup,ücretlendirmenize yönelik sorun bulunmadığı bilgisini iletmek isteriz.Paket esasları gereğince Dönem içerisinde yapılan paketten her türlü çıkış ve iptal işlemi durumunda toplu süre ücretininin tamamı ödenmekte olup,farklı bir işlem sağlanamadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön