13 Eylül 2013 #2010082

Vodafone 2 Hattıma da Yüksek Fatura Gönderdi!

İki hattım için tarife değişikliği istememe rağmen tek hattım için tarifemi onaylamışlar ,diğer hattım içinse dikkatte alınmadığından 2 ay üst üste 145 TL ve 150 TL fatura gelmiştir.Oysa seçmiş olduğum tarifenin tutarı 25 TL olması gerekiyordu.


Şikayetimi müşteri hizmetlerine ilettiğimde tek hattım için işlem yapıldığı diğer hattım için işlem yapılmadığı bilgisi verilmiştir.Ses kaydımın dinletilmesini istediğimde ses kaydının benimle paylaşılamayacağı cevabı alınmıştır.


Şikayetçi olduğum ve haksızlığa uğradığım bir kurum konu hakkında kendi personeliyle hüküm vererek yanlı davranmıştır.Kurumsal bir firma olduğunu bildiğim ve uzun yıllar hizmet aldığım Vodafone şirketine güvenim sarsılmıştır.

Ahmet 77 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet24 Eylül 2013

    Gerçekleştirdiğiniz görüşme kaydımın incelendiği ni bıldırıyorsunuz ,ve yıne aynı seyı yapıyorsunuz ben hala ısrarşla her ıkı hattım ıçınde tarıfe değişikliğimı ıstedığımı söyluyorum,ama sız benım tarafıma neden dınletmoyorsunuz bu kaydı.Çünku kayıtlarda benım ses kaydımda her ıkı tarıfem içinde yapılmasını ıstedığımden emın olduğumu belırtırım son bir kez daha ..aksı halde emın olsam neden bu kadar ısrarla bu kaydın uzerınde durayım .....

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde müşteri hizmetleri ile gerçekleştirdiğiniz görüşme kaydınızın incelendiği ve 541420**** nolu hattınız için paket değişikliği talebinizin iletildiği diğer hattınızn belirtilmediği için işlem sağlanmadığı tespit edilmiş olup,müşteri temsilcisi kaynaklı hata tespit edilmediği bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön