21 Şubat 2013 #1645896

Vodafone 2 Hafta Oldu Hala Geri Dönüş Yapılmadı!

Bundan 2 hafta önce oturduğum yerde gözle görülür bir sinyal kaybı sorunu başladı. Zaten hali hazırda bu sorun vardı ama bu sefer daha kötü bir hale geldi. Ben bu sorunu çözmeleri için vodafone forum üzerinden yetkili kişilere sorunumu bildirdim onlarda sorunu çözmesi için ekip göndereceklerini söylediler.


Tamam neyse bende bir hafta bekledim ama ekipler gelmedi. Bunun üzerine yine forum üzerinden yetkililerden bilgi almak istedim bana yine bildirdiklerini söylediler ama şu anki durum hakkında bir bilgi veremeyeceklerini söylediler ve beni yine beklemeye aldılar. 1 Hafta daha bekledim ama yine sorunum çözülmüş değil. Bunun için kendi arsama baz istasyonu talep ediyorum.

Emre 42 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak yeni servisler ve yeni abonelik uygulamalarımız ile, siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Abonelerimizden tarafımıza iletilen bağlantı sorunları doğrultusunda tüm baz istasyonlarımızın servis kullanımına yönelik incelemeye alındığını ve herhangi bir problem bulunması durumunda teknik çalışma sonrasında sorunun giderilmekte olduğunu belirtmek isteriz.Bulunmuş olduğunuz bölge için gerekli araştırmalar yapılmış olup,şebeke iyileştirme projelerimiz kapsamında değerlendirilmeye alındığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Emre21 Şubat 2013

    Hep böyle yapıyorsunuz. İlgileniyoruz, geri dönüş yapacağız diyorsunuz ama görünürde hiç bir şey yok. Kalan zamanı, ilerleme durumunu soruyorum ona da cevap veremeyiz diyorsunuz e biz napacağız bildiğiniz gibi beklemekle de hallolmuyor bu sorunlar.

  • Vodafone Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön