02 Ağustos 2014

Vodafone 2 Günümü Mahvetti

01.08.2014 tarihinde hattımı kaybettim aynı gün içinde tam 3 farklı Vodafone şubesine uğradım hiçbirinde yedek sim kart yoktu (Hizmet anlayışına bakınız çok fakir olmalılar yedek sim bile yok), son olarak Etimesgut Burak İletişim Vodafone şubesinde buldum ve 15 TL karşılığında yedek simimi aldım hattın hemen açılacağını söylediler. Ertesi gün saat 15:00 oldu ve hat hala açılmadı, müşteri temsilcisini aradım simin arkasındaki kodları okuttu ve sim kartın numarama tanıtılmamış olduğunu yeniden şubeye gitmem gerektiğini söylediler, işimi gücümü bırakıp sıcakta 20 liralıkta gaz yakarak şubeye gidip hattı teslim ettim. Nakit paraya bile lira yüklemesi yapamayan bir kurumdur!

Murat 1.293 Okunma

Cevaplar

  • Murat20 Ağustos 2014

    Firmada hizmet sıfır ! başka oparatöre geçmek için 4 aylık sürem kaldı onun dolmasını bekliyorum birdaha asla Vodafone kullanmicam.

  • Vodafone Temsilcisi11 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 07/08/2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön