10 Şubat 2014

Vodafone 2 Günlük Kullanım İçin 1 Aylık Fatura Kesti

1 yıllık taahhütüm yılbaşı itibariyle doldu ve dolmasıyla beraber başka bir operatöre geçiş yapmak için başvurdum. İşlem 3 gün sürdü ve 03.01.2014 saat 03.04'de geçiş işlemim gerçekleşti. 31.01.2013 tarihinde Vodafone tarafından bana gönderilen faturada 01-31 ocak arasındaki faturanız 46,22 tl'dir 17 şubata kadar ödeyiniz deniyor. 2 günlük kullanım için 31 günlük ücret ödemek istemiyorum. Hiçbir taahhütüm ya da kampanyanın altına imzamı atmadım ya da sözel olarak belirtmedim. Nasıl bir doğalgaz, su, elektrik faturasını kullandığın kadar ödüyorsun, telefon faturamı da kullandığım kadar ödemek istiyorum. Gerekli düzeltmenin yapılmasını istiyorum. Aksi taktirde tüm şikayet yollarına başvuracağım.

Eray 110 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 11.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön