04 Şubat 2015

Vodafone 2 Gündür Hatlarımız Kesik!

Şikayetim yukarıda da belirttiğim gibi Vodafone'a dır. Şikayetimin yerini bulacağını umarak size buradan yazıyorum. Gerçi Vodafone gibi bir firmadan dönüş alacağımı da sanmıyorum. Şirket olarak 25 adet GSM, 11 adet sabit hattımızı 1,5 ay önce Vodafone'a taşıdık. Taşıyana kadar yetkili arkadaşların ilgileri gayet güzeldi, ne zaman ki sıkıntı yaşamaya başladık, yüzümüze bakmaz oldular. Şu an sabit hatlarımız çalışmamaktadır. Ayrıca Vodafone kurumsal sabit hatların numarasını aradığımda sistemde kayıtlı görünmüyor. 2 gündür hatlarımız kesik. Acil dönüş bekliyorum.

Yağmur 125 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Şubat 2015

    " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön