18 Mart 2014

Vodafone 2 Fatura Birden Geldi!

15.02.2014 tarihinden önce beni arayarak tarifeniz bitiyor dediler. Bende onayladım ama 17.02.2014 tarihi olduğu halde yeni tarifeye geçmedi. Bende fazla fatura ödememek için online olarak sistemden yakın tarifeye geçtim. Tarifeye geçer geçmez beni bekliyorlarmış zaten 2 fatura birden yüklediler. Vodafone müşteri hizmetlerini aradım bir dakika bekleteceğim sizi diyor ama dönüş yok. Bilmiyorum arkadaşlar faturayı bir gün geçsin aramayı biliyorlar ama hakkımızı savununca baştan savma iş yapmaya çalışıyorlar. Bu işin bir an önce çözülmesini istiyorum.

Şükrü 37 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Mart 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 21.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi18 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön