15 Haziran 2013

Vodafone 2 Defa Ödediğim Faturanın İadesi Yapılmadı!

Mayıs ayına ait faturamı elden ödedim,aynı zamanda kredi kartımdan çekilmiş.Fazladan çekilen tutarın iadesi için 01.06.013 tarihinde fax yolladım,banka hesap bilgisi verdim ve iadesini istedim.03.06.2013 tarihinde sms geldi 4 iş günü içinde iade olacağı yazmasına rağmen fazladan ödediğim tutar iade edilmedi.Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Erhan 45 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 19.06.2013 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Erhan18 Haziran 2013

    yeni ayın faturası geldi iade yapılmadı hala.

  • Vodafone Temsilcisi15 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön