09 Kasım 2013

Vodafone 2 Aylık Fatura Gönderdi!

Cep avantaj mini+ her yöne tarifesini 2-3 yıldan beri kullanmaktaydım. Ve Vodafone müşteri hizmetleri beni aradı. Tarifenin ay sonunda biteceğini ve ay sonunda müdahale edilmezse tarifemin 250 dk 22 TL olacağı söylendi.


Diyalog kurduğum kişi bana 25 TL ya 500 dk uzatmak istiyor musunuz diye sordu, benimde istediğim buydu. Sonrasında onay alındıktan sonra kullanmaya başladım. 1 ay sonra fatura geldiğinde 50 lira geldi ve bir anlam veremedim.


Normalde belirttikleri üzere 25 lira gelmesi lazımdı. Tekrar dün müşteri hizmetlerini aradığımda diğer 25 liranın geçen aydan kalan bir ücret olduğu gözüküyormuş. Yani yeni fatura döneminden önce yaptırmıştım halbuki tarife işlemimi.

Necati 31 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, kampanya sumuna ait çağrı dinlenmiştir. Kampanya sunumunda işlemin anlık bir şekilde yapılacağı, bu işlem nedeniyle ilk çıkacak faturanıza bir defaya mahsus olmak üzere çift bundle(toplu süre) ücretinin yansıyacağı bilgisi verilmiştir. Tarafınızdan alınan onay ile işlem gerçekleştirilmiş olduğundan faturalandırmaya müdahale edilemeyeceği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi09 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön