05 Eylül 2013 #1994647

Vodafone 2 Aydır Yanlış Fatura Kesiyor!

2 aydır Vodafone faturamda fazladan ücretler yansıyor. Eylül ayı için kesilenden 11 lira geri dönüş yapıldığı söylendi. Diğeri faturamdan düşülecekmiş. Fakat önceki faturada yaklaşık 15 liralık fazla kesilen internet ücreti var ve bunun genel sorun olduğu söyleniyor. Ben bu olaydan dolayı mağdurum üzerinden 1 ay geçti halen bir geri dönüş veya tutar iadesi yok. Bu işlemlerin yasal süresi 15 gün olmasına rağmen işin bu derece uzaması beni mağdur ediyor.

Tevfik 33 Okunma

Cevaplar

  • Tevfik24 Şubat 2014

    EN NİHAYETİNDE 45 DAKİKA BEKLEDİKTEN SONRA MÜŞTERİ TEMSİLCİSİNE ULAŞTIM ,KADER ADINDA BİR MÜSTERİ TEMSİLCİSİ KÜSTAH KÜSTAH KONUŞARAK,BENİM GARANTİ BANKASINDA OTOMATİK ÖDEMEDE OLAN VE HER AY DÜZENLİ BİR ŞEKİLDE ÖDENEN FATURALARDAN NİSAN 2013 VE ŞUBAT 2014 AYININ FATURALARIINI ÖDEMEDİĞİMİ BEYAN EDİYOR.ŞUBAT AYININ DEKONTUNU BULURUMDA ÖDENMİŞ OLAN NİSAN 2013 YENİ Mİ AKLINIZA GELİYOR.ACİL OLARAK MUHATTAP BİRİYLE GÖRÜŞMEYİ BEKLİYORUM PİŞMANIM DSMART KULLANICI OLDUGUM İÇİN

  • Vodafone Temsilcisi22 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığında hattınıza iade işleminin yapıldığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön