03 Şubat 2014 #2273612

Vodafone 2 Aydır Mobil Modemi Değiştirmedi!

Kasım 2013'te Vodafone wifi cihazımı arızadan dolayı Teleservice firmasına gönderdim. Cihazın değişmesi gerektiği fakat garanti bitmiş olabileceği yazısıyla (bize bilgi verilmeden) iade edilmiştir. 18 Aralık 2013 tarihinde tekrar faturası ile birlikte cihaz Teleservice'e gönderilmiş firma cihazı bir hafta sonra 26 aralıkta tamire almıştır. O gün bugündür internet sitesinde halen tamirde yazısı görünmektedir.


Konuyla ilgili Teleservice ile yapılan görüşmede cihaz değişimi istenmiş onayı alınmış fakat Vodafone halen gönderimi sağlamamıştır. Vodafone'u arayınca bizle ilgili değil diyor Teleservice müşteri temsilcisine yönlendiriyor. Bu beklemenin bir sınırı yok mu merak ediyorum.

Fatih 66 Okunma

Cevaplar

 • Fatih20 Şubat 2014

  Bugün(20şubat2014) itibariyle değişimi yapılan R201 cihazın yenisi farklı bir model olarak gelmiştir. İlk şikayet sürecinde bildirdiğim üzere istedikleri zaman hızlı çözüm üretilebilirken neden 29kasım2013 ten 20şubat2014 tarihine kadar yaklaşık 3 ay mağdur edildim. Daha önceden servise göndermiş olduğum faturayı 15şubat tarihinde tekrar istediler, mail olarak göndermem ile aynı gün içerisinde sevk gerçekleştirildi zaten cihazın ilk gönderimindeki raporu cihaz değişimi gerekiyor şeklindeydi o gün aynı sistem işleyip benden mail ile fatura istense idi 1 hafta içerisinde sorun çözülecekti. Şimdi VODAFONE dan bu 3 aylık süreyi nasıl bertaraf edeceklerini görmek istiyorum. Ayrıca nerde 20 iş günü süresi nerde garantide cihaz varken muadili bir cihaz verilmesi bunları zaten geçtik.

 • Fatih14 Şubat 2014

  3 aydır bir cihazı yenileyip internete bağlayamadılar daha ne deyim.

 • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 14.02.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Fatih10 Şubat 2014

  Buraya yazılan klasik bir cevap yazısı dışında halen herhangi bir girişimde bulunmamış olmaları VODAFONE nun ne kadar kurumsal bir şirket olduğunu heralde herkese göstermektedir.

 • Fatih04 Şubat 2014

  Buradan hazır cevap yazı yazmak herkesin görmesi bakımından önemli tabi ki fakat 542 den Müşteri temsilcisi ile görüşürken hiç burada yazıldığı şekilde bir cevap alamadığımızı bütün Vodafone kullanıcıları biliyor. 542 hattını aradığımda cihaz ile ilgili hiç bir işlem yapamayacağını söyleyip tele satış hattına yönlendirdiler o hatta da "biz sadece aktif cihaz kampanyalarıyla ilgileniyoruz sizin probleminiz yetkili servisle" deyip üçgenin halkasını tamamlamış oldular. 542 teleservis ve vodafone üçgeninde dön dur 3 aydır internete Turkcell vınn üzerinden sadece bir bilgisayar üzerinden bağlanmaya çalışıyoruz bizim suçumuz nedir? Ayrıca bu cihaz zaten değişmesi gerektiği söylenmiş tekrar tamire alınıp 1 ay neyi beklemişler? Hepsini geçtik vodafonun bu ikinci mağduriyeti ama karşılığı maddi olmadığı için arayıp veya mail atıp bir kusura bakmayın bile demeyeceklerini de bütün kullanıcılar biliyor.

 • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön