11 Kasım 2014

Vodafone 2 Aydır Devam Eden Sorun!

11 eylül 2014 tarihinde vodem cihazını çalışmadığından ötürü bayii kanalı ile garantiye gönderdim. Bugün kasımın 10'u 2 ay oldu garantiden ses çıkmadı. Bayii servise ulaşamıyor. Verdikleri servis numarasına ulaşamadık. Müşteri hizmetleri bihaber. Cihaz değişecekmiş ve yenisinin gelmesi zaman alıyormuş. Yönetmeliğe göre 10 gün sonunda cihazın yerine bir başka cihaz verilmesi lazımmış ama ben hala 2 aydır kullanmadığım vodemin internetinin ücretini ödüyorum. Üstüne üstelik biz sizi ararız dediler hala aramalarını bekliyorum. İlgililerin yardımını bekliyorum.

Uğur 323 Okunma

Cevaplar

 • Uğur05 Aralık 2014

  Değerli yetkili, Vodafone mesajı gerçeği yansıtmamaktadır. Şehrin göbeğinde ve büyükşehirde yaşamaktayım. Telefonum sürekli açık ve çekim alanında. Yani ulaşılamaması gibi bir durum söz konusu değil. Eğer şikayetim giderilmezse masamda duran şikayet dilekçesini İlçe hakem kuruluna sunacağım.

 • Vodafone Temsilcisi04 Aralık 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 04/12/2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi04 Aralık 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,04/12/2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Uğur18 Kasım 2014

  Konu ile ilgili herhangi bir yardım ya da geri dönüş yapılmadı. Değişim sürecinde olan cihaz ile ilgili tedarik veya yerine emanet bir cihaz gibi memnuniyet verici etkinlik yapılmadı. Ancak ben müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabildim. Bilgi dediğime bakmayın "Yapabileceğimiz bir şey yok"

 • Vodafone Temsilcisi11 Kasım 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön