07 Mayıs 2013 #1784640

Vodafone 2 Ay Bekletti!

Yurt dışından cihaz aldım ama maalesef imei kaydını Vodafone ile yapma hatasına düştüm.Evraklar teslim edildi her şey tamam cihaz 1 ay sonra kapandı sebep sorduğumda evraklarınız elimize ulaşmamış dendi 1 ay uğraştım baktım muhatap yok cevap veren yok anlaşıldı ki Vodafone evrakları kaybetti oyalama taktiği uygulamaya başladı.


Tekrar evrak gönderdim yine bir bekleme sendromu evrak soruyorum elimize gelmiş biz BTK ya göndermişiz deniyor kargo numarası verin kargoyu takip etmek istiyorum diyorum bir kargo numarası veriliyor vermiş oldukları kargo şirketinde öyle bir kargo yok .Anladım ki Vodafone bu işi eline yüzüne bulaştırıyor.Evrakları kendim BTK ya gönderdim 2 gün sonra cihaz açıldı.

Ercan 39 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,yapılan incelemede tarafınıza yapılan geri dönüşte gerekli bilgilendirmenin sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön