01 Şubat 2014 #2270062

Vodafone +18 Reklam Firmaların Aramalarını İstemiyorum!

0212 914***9 bu numaralı +18 reklam firmasının aramasından bıktım usandım dakika başı telefonuma arama gelmekte. Telefon modelim çok eski olduğu için telefonumun ayarlar menüsünde numara engelleme diye bir seçenek söz konuş değil ve ayrıca telefonlara karşı ilgim alakam da yoktur. bu nedenden ötürü şebeke hizmetini veren Vodafone firmasının müşteri hizmetlerini arayıp konuyla ilgili vermiş olduğum telefon numarasının sistem tarafından engellenmesi talep ettim. Fakat koskoca Vodofone firması böyle bir işlem yapılamayacağını anlatıyor. İlla 600 tl ye telefon mu almak gerekiyor bu iş için?

Yusuf 70 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi01 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön