09 Temmuz 2014

Vodafone 16 TL Dedikleri Hatta Sürekli 18,50 TL Fatura Geliyor

Hattımı Vodafone aktardıktan sonra hesabını bilen mini tarifesini seçtim. Bir yıl boyunca her şey dahil 15 TL fatura geldi. Bir yıl dolunca Vodafone'dan aradılar ve tekrar taahhüt vermemiz durumunda aynı şartlar için her şey dahil 16 TL ödeyeceğimizi söylediler. Ben de kabul ettim. İlk bir iki ay sonra 18,50 TL civarında fatura gelmeye başladı. Aradım inceleyip yarım saat sonra faturalamada bir hata yok mesajı gönderdiler. Bunun üzerine tekrar aradım bana, "konuşmada 16 değil 17 TL denmiş size, diğeri telsiz vergisi" dediler, "konuşmayı bana dinletin" dediğimde ise bunu ancak mahkemeyle talep edebileceğimi söylediler. Vodafone bizim görüşme kaydımızı bize neden dinletmiyor acaba?

Veysel 32 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 10.07.2014 tarıhınde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi09 Temmuz 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön