Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
4
Çözüldü

Vodafone 15 Yıllık Sadık Müşterinin Mağduriyeti

Turan
07 Mayıs 00:37
55
Turan'ın Teşekkür Mesajı
“GSM şirketlerinin kendi müşterilerini kendi hatları üzerinden başka paravan sahtekar vb. Sitelere erişimini engellemesi müşterisini soydurmamasi şarttır bunun için tedbir almalılar. Teşekkürler...”

02/05 tarihinde saat 15.30'da hastane ödemesi yapmak için ilgili hastanenin kare kodunu okuttum sanarak gelen şifreyi yazdım. Maalesef siz Vodafone GSM şirketi aracılığıyla en az 15 yıllık müşterinizi 'Fitme' adlı oyun sitesine abone yaparak sadece birkaç dakika içinde 189 TL bedel faturama yansıttınız. Daha önce özellikle Vodafone'un kendi hizmetleri dışında hiçbir yerden sehven de olsa hizmet almak istemediğim görüşmeler mevcuttur. Buna rağmen Vodafone, kendi müşterisini bu şekilde mağdur etmektedir. Ne yazık ki müşteri hizmetleri de sorunumu çözmek yerine seyretmeyi tercih etmektedir. 21/05 tarihinde dolacak olan en az 15 yıllık Vodafone üyeliğimi bu yüzden bırakacağım. Ya benim hakkımı bana geri verirsiniz ya da bu durumu engellersiniz. Zaten yapmış olduğum kanuni takibat devam etmektedir.

07 Mayıs 01:16 (Şikayetten 38 dakika sonra)
07 Mayıs 09:59
Turan
11 Mayıs 11:03

GSM şirketlerinin kendi müşterilerini kendi hatları üzerinden başka paravan sahtekar vb. Sitelere erişimini engellemesi müşterisini soydurmamasi şarttır bunun için tedbir almalılar. Teşekkürler...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Vodafone Tarife Değişikliği Şikayetleri

Vodafone Fahiş Ücret Artışı İle Tarife Değişikliği

Nigar
22 Haziran 14:09
118

Vodafone Müşteri Hizmetleri Hakkında

Gülnur
22 Mayıs 12:30
170

Vodafone İznim Olmadan Tarifemi Yükseltti

Hasan
13 Mayıs 10:51
115
5
Çözüldü

Vodafone Müşteri Hizmetleri Taahhüdümü Yenilemedi

Gns
05 Mayıs 23:32
25
"Dün gece oluşturduğum şikayet üzerine Vodafone Müşteri Hizmetlerinden Zerrin Hanım tarafıma ulaştı gayet ilgili işini bilen profesyonel bir şekilde şikayetimi çözüme ulaştırıldı. Kendisine ilgisi ve kibar yaklaşımı için ayrıca teşekkür ederim."
Vodafone Müşteri Hizmetleri Taahhüdümü Yenilemedi
Tüm Vodafone Tarife Değişikliği Şikayetlerini Gör
Benzer Şikayet Yaz