16 Mayıs 2013 #1800636

Vodafone 1.5 Yıl Oldu Cihaz Faturası Teslim Edilmiyor!

Sizlerden 1.5 önce 1800 TL ye satın almış olduğum cihazımın faturasını talep ediyorum sürekli. Bana sürekli fotokopi gönderiyorsunuz. Ben fotokopiyi ne yapayım? Herhangi bir geçerliliği var mı mahkemede? 2 gün içinde faturam elime ulaşmazsa bunun için yasal olarak sizden bunu talep
edeceğim. Bunun dışında taahhütüm bittiği gün Vodafone aboneliğimi iptal ettireceğim. Her ay 130 TL fatura ödüyorum size.

Deniz 35 Okunma

Cevaplar

  • Deniz28 Mayıs 2013

    e gönderin o zaman

  • Vodafone Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, tarafımıza ulaşan evrak asıllarının tarafınıza gönderilemeyeceğini talebiniz halinde evrak fotokopisi üzerine aslı gibidir kaşesi basılarak gönderim sağlanabileceğini belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön