01 Mayıs 2013

Vodafone 13. Ay Faturası!

Vodofone'un faturalı tarifesinin anlaşma süresi 30 nisan 2013 'de saat 23:59 itibariyle doluyor. Bu tarihten itibaren normal ekonomik pakete geçmek isteğimi müşteri hizmetleri kabul etmiyor, çünkü bir sonraki aya geçtiğini söylüyorlar, bense 30 nisan 2013'de saat 23:59 bu paket süresinin bitirilmesini ve yeni ay için bu paketi kullanmak istemediğimi belirtmeme rağmen böyle bir işlem yapamayacaklarını 13.ay faturasının her şekilde bana yansıtılacağını belirtiyorlar, bu müşteriye yapılan bir haksızlıktır, 12 ay anlaşması zorunlu olarak 13 aya çıkartılıyor, bu konuda hiç bir işlem yapamayacaklarını sadece isteğimi bildireceklerini söylediler. Vodofone'un bu haksızlığı gidermesini talep ediyorum.

Nuri 28 Okunma

Cevaplar

  • Nuri01 Mayıs 2013

    Sayın vodofon yetkilileri, sizin bu söylediklerinizi müşteri hizmetlerinizde söyledi, sanırım ifadelerim anlaşılmadı, yada anlaşılmak istenmiyor, bu yaptığınız uygulama müşteriyi bir ay daha zorunlu abone ediyor, bu konuda bilgi vermeniz gerekmektedir, sayın yetkili lütfen şikayetimi tekrar okuyunuz.

  • Vodafone Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,542631****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde fatura kesim tarihinizin Her ayın son günü olduğu kampanyanızın 30.04.2013 tarihinde sona erdiği görülmüştür.Mevcut uygulama ve kampanya esasları gereğince kampanyanız sona ermeden işlem yapılması durumunda cayma bedeli, yansıtılmaktadır.Bu nedenle kampanya süreci sona erdikten sonra işlem yapıldığının bilgisini iletmek isteriz. Abonelerimize daha kaliteli hizmet sunmak adına her türlü eleştiri ve önerileriniz değerlendirilmektedir. Buna bağlı olarak tarafımıza ulaşan eleştirilerinizin değerlendirilmek üzere ilgili birimlere aktarılmış olduğu bilgisini de paylaşmak isteriz. Saygılarımızla Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön