Vodafone 12 Aylık Taahhütlü Plan Değişikliği

Selen Selen5 gün önce

Arayan Vodafone çalışanı Haziran 2020 de bitecek taahhüdümü mayıs 2020 de bitecek seklinde söyledi ben de hatırlamadığım için tamam dedim. Bana uyan bir plan bulduk ve o plana geçmek istediğim için kabul ettim. Eksi taahhüt faturalandırması her ayin 21'in de oluyor. Yeni plana geçmem için mayıs 20'de arandım ve yeni plan için 2 günlük ücretlendirme yapılacağı ve 21 Mayıs itibari ile yeni taahhüdün tüm haklarının yükleneceği belirtildi.

Buraya kadar Haziran'da biten taahhüdümün mayıs'ta bittiğinin söylenmesi konularına takılmıyorum. Bu detayı göz ardi ediyorum.

12 aylık bir taahhüt öneriliyor ve ben kabul ediyorum, 20-21 Mayıs için yeni taahhüt kullandırılıyor ve bu iki gün kullanıldığı için bu taahhüt kapsamında benim geriye 11 ay lik kullanma hakkim kalıyor.

Özetle 20Mayis 2020**21 Nisan 2021 arası 12 ay sayılıyor.

Şikayetimi dile getirdim ama çözüleceğini sanmıyorum, Vodafone'u 8 yildir kullanıyorum. Daha önce taahhüt değişikliklerinde böyle bir problem yaşamadım. 12 ay diye alıp 11 ay çıkan taahhüdüm bittiğinde sanıyorum ki Vodafone ile yolları ayırırız.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler