13 Şubat 2014 #2292174

Vodafone 12 Aylık Taahhüt Sonrası Verdiği Sözü Tutmadı!

10 seneye yakın 0541628**** numaralı Vodafone hattı kullanıyorum. 12 aylık taahhüt de bulunarak her yöne 500 dk. Vodafone ve ev telefonlarına bedava olarak kullandığım hattımın kampanya bitiminde aynı fiyattan kullanacağıma dair bilgi aldım. Vodafone müşteri temsilcisi F. hanımdan 13.01.2014 tarihinde bilgi almak için aradığımda her yöne 500 dk faturalı hatta geçirildiğimi bu kampanyada kalan sürelerin kullanıldığını ve bu konu hakkında tarafıma bilgilendirme yapılmadığını söyledi. Vodafone bu konu hakkında gerekli işlemleri yapmazsa hattımı kapatmak zorunda kalacağım.

Tayfun 42 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 27.02.2014-28.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Tayfun16 Şubat 2014

    Kimse aramadı sormadı sadece olan bize oldu 1 hafta süre verdiler tekrar arayacağız dediler onu da yapmadılar. Artık başka hat kullanma zamanı...

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön