21 Ocak 2014 #2247841

Vodafone 12 Aylık Sözleşme Bitimini Haber Vermedi!

Konuşma hatlarımız için İş Ortağım Herşey Dahil Paketlerimiz için 1 yıllık sözleşmeli tarife kullanıyorduk. Tam tarihi bilmemek kaydı ile bütün konuşma hatlarımız farklı olarak tarifelendirmeye başlamıştır. Vodafone ile konuşmamda sözleşme bitişini haber vermediklerini sadece 1 sene önce olan 9 Ocak 2013'te 12 Aylık İş Ortağım Herşey Dahil kullanıma sunulmuştur diye mesaj attıklarını söylediler.


Buradan Vodafone'un müşteriyi sözleşme yapana kadar değerli olduğunu sonrasında kendisi düşünsün bizim sorunumuz değil biz şu paketi kafamıza göre dayatırız dediklerini düşünüyorum. İsterdim ki bize bitişine yakın haberdar edip yeni bir sözleşme sunmalarıydı.

Ömer 58 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 21.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön