06 Eylül 2013 #1997618

Vodafone 12 Aylık Kampanyayı 13 Ay Olarak Faturalandırdı!

2 yıldır Vodafone firmasının 1000 dk taahhütlü bir kampanyasını kullanıyordum. Bu yılın taahhüt süresi 31/07/2013 tarihinde bitecekti. Ben de artık bu kampanyadan çıkmak istedim. 30/07 tarihinde aradım yarın arayın dediler. 31/07 tarihinde müşteri temsilcisi D.... hanımla görüştüm. Süremin dolacağı anda kampanyadan çıkarılmak istediğimi söyledim. Şu an işlem yapamayız ancak yarın yapabiliriz dediler.


01/08 tarihinde Müşteri Temsilcisi B... hanımla görüştüm ve bana gece dakikalarımın yüklendiğini ve konuşmasam bile 37,30 TL faturanın yansıtılacağını söylediler. Yani beni güzelce oyalayıp 12 aylık kampanyayı 13 ay olarak faturalandırdılar. Bu sayede hiç konuşmadığım ağustos ayı için 37,30 TL ödeyeceğim.

Mustafa 52 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın M******* K*** Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, kampanya süresinin başlangıç ve çıkışlarda fatura kesim tarihi ile orantılı olduğunu belirtmek ister,ileri tarihli olarak işlem gerçekleştirilemediği mevcut uygulamanın bu yönde olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Mustafa06 Eylül 2013

    Sayın yetkili Hem müşteri hizmetlerinize hem de vodafone forum kanalıyla şikayetimi ilettim ancak şikayet olarak bile kabul edilip, çözülmediği için böyle bir yola başvurdum. Bilginize ,

  • Vodafone Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön