24 Aralık 2014

Vodafone 11 Lira Kayıp!

8.9.2014 tarihinde 20 TL yükleme yaptım, iki gün sonra 15 TL yükleme yaptım 19 lira duble 1000 tarifesi için kesildi en son 11 lira kalmıştı. Tarife süresi dolmasına birkaç gün kala uyarı mesajı geldi şu tarih ve saatte tarife süreniz doluyor diye. O gün sabah 15 dakikalık telefon görüşmesi yaptım daha sonra hat içerisinde 11 lira olmasına rağmen 10.10.2014 10:48 de krediniz bitmiştir mesajı geldi.


Zorlukla müşteri temsilcinize ulaşmayı başardım 11 TL neden kesildiğini sordum bilmediğini, göremediğini internet paketi tanımlanmış olabileceğin. Vodafone bayine gittim onlar da biz bilmeyiz dediler. Artık kredi yüklemiyorum vereceğiniz cevaba göre operatör değişikliği yapacağım. 11 TL nerede?

Emrah 132 Okunma

Cevaplar

  • Emrah26 Aralık 2014

    İlgilenmeyeceksiniz sanırım en iyisi diğer operatörleri kullanmak.

  • Vodafone Temsilcisi24 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön