29 Ağustos 2013 #1983051

Vodafone 100 TL Fazladan Fatura Kesti!

Vodafone temmuz ayında sınırsız internet, tüm yönlere 500 dk konuşma ve 500 sms limitim var,
limiti aşmadığım halde bayramda rehberimden gönderdiğim toplam 400 civarında sms'im var.
Göndermiş olduğum sms'lerin 114 adedini nasıl olmuşsa artık ki, yok böyle birşey mms olarak algılayıp sms başına 0, 80 krş ücretlendirme yapmış. Dolayısıyla benim normalde 43, 5 TL olan faturam, 134. 5 TL olarak kesilmiş.


Bu yanlışlığın bir an önce düzeltilerek tutarın iadesini talep ediyorum. Yazdığım sms'de bu ve tüm gönderilerim aynı şekildeydi: "Mübarek ramazan bayramınızı en içten dileklerimle kutlar nice bayramları sağlık mutluluk ve huzur içinde tüm sevdiklerinizle geçirmenizi yüce Allah'tan niyaz ederim."

Hasip 51 Okunma

Cevaplar

 • Hasip02 Eylül 2013

  Yok böyle bir şey

 • Hasip02 Eylül 2013

  Vodafone kesinlikle uzak durun haksız kazanç ve olan her zaman müşteriye oluyor

 • Vodafone Temsilcisi30 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde mms kullanımlarınıza istinaden ücretlendirme yapıldığı ve sorun tespit edilmediği bilgisini palaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Vodafone Temsilcisi30 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön