11 Eylül 2013

Vodafone 100 Dakikayı Yüklemiyor!

Vodafone'da aşmayan tarife dakikaları bittikçe her ay 2-3 kere yüklediğim ilave 100 dakikayı yükleyemiyorum. Arama yapamıyorum şu anda. Uyarı mesajında aşmayan dakika paketine aboneliğiniz halihazırda mevcuttur diye uyarı mesajı geliyor! Kaç gün önce talep etmiştim, ön bilgi mesajı geldi ama dakikalar yüklenmedi.


Vodafone sisteminin yüzünden zaten daha önce de birçok problem yaşamıştım. Telefon ve internet çekmedi, faturama ilave 15 TL ekledi, şimdi talep ettiğim, parasını aldığı dakikamı yüklemedi ve şu anda ikinci paket almama da izin vermiyor!


Müşteri hizmetleri standart işlemlerle oyalıyor. Görüşme bile yapamıyorum! Vodafone'u tercih etmek miydi suçumuz, ceza mı çektiriyor bize?

Fatih 164 Okunma

Cevaplar

 • Fatih18 Ekim 2013

  Herkese Selamlar ve İyi Bayramlar, Vodafone'dan çıktım ve TÜRKCELL'e geçtim. Çok memnunum. Zaten Vodafone faturalarım 50 TL den aşağı olmuyordu. Ayrıca tatilde hiç çekmedi ve birçok probleme karşı müşteri yanlı OLMAYAN duruşları da cabası. Türkcell'e geçtim, hem 10 TL daha az ödüyorum hem de daha kaliteli hizmet alıyorum. Şu anda gayet mutlu ve memnunum. Telefonumun hiç çekmediği köyde bile heryerde çekiyor. Hizmetleri de ince düşünülmüş... Müşterisini umarsızca kaybedenler umarım kendilerine çeki düzen verir ya da kaybeden taraf olur... Selamlar...

 • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlandığında dakikalarınız hattınıza her ayın 21. günü eklendiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Fatih16 Eylül 2013

  Arkadaşlar Vodafone çok pahalı olmaya başladı! Güya 25 TL lik pket kkullanıyorum. 50 TL den aşağı fatura ödemez oldum. Hem de çekmediği yerler oluyor. Tatilde herkes TURKCELL ile tel, internet kullanımını rahatça yaparken ben Vodafone ile hiçbirşey kullanamadım! Ona göre tercih yapmak lazım. Uygun bir kampanya bulunca kaymak lazım. Madem o kadar para ödüyoruz bari kaliteli hizmet ve MÜŞTERİ İLİŞKİLERİNE maruz kalalım...

 • Fatih16 Eylül 2013

  Dakikalar nihayet yüklendi. Ancak diğer problemler aynı.

 • Fatih12 Eylül 2013

  Bir firma her ay 3-4 problem yaşatınca, hele ki en temel fonksiyonunuz olan TELEFON GÖRÜŞMESİ bile yapılamıyorsa . . . kusura bakmayın ama ANLAYIŞ FALAN GÖSTERMEK MÜMKÜN OLMUYOR!!!

 • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön