30 Ocak 2014
Yorum Yap
#2266191

Vodafone 10 Kat Fazla Para Ödetti!

Bundan yaklaşık 1 yıl önce taahhüt karşılığı Vodafone'dan cep telefonu aldım. Vodafone! Koskoca marka! Personeli anlattı şartları kabul ettim, hiç okumadan imzaladım. Benim 3-5 kuruşuma göz dikecek değiller ya dedim. Yeri geldi faturam 50 yeri geldi 150 hatta 650 tl ödediğim oldu. Olur, konuşmuşuzdur fakat geçenlerde bir faturaya göz atayım dedim. fark ettim ki bana taahhütle verdikleri telefonu malesef bana anlattıkları rakamın tam 10 katı fazlasını ödemişim 1 yıldır. koştum bayiiye anlattım durumu. Call centerı ara dediler. Aradım, kayıt aldılar ve 1-2 güne döndüler bana. Yapacak bir şey yok, sözleşmeyi imzalamışsınız ödeyeceksin dediler! Ayıp sana be Vodafone!

Samet 78 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 12.02.2014 ve 12.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Samet30 Ocak 2014

    ya siz bana geri döndünüz zaten.. elimizde sözleşme var, ödemek zorundasınız yapacak bişey yok demediniz mi? vodafone shop'taki çalışanlarınızda kabul etti zaten hatasını.. ama siz hala okumadan imzalattığınız yalnış sözleşmenin arkasına saklanıp hak etmediğin paraları benden almanın peşindesiniz.. kopyala-yapıştır cümlelerle show peşindesiniz.. iyice küçüldün vodafone.. bu mu müşteri memnuniyeti anlayışınız??

  • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler