01 Mayıs 2013 #1773833

Vodafone 1 Yılın Acısını Son Ayda Çıkardı!

Vodafone 1 yılın acısını son 1 ayda çıkardı. Bana Vodafone operatörüne geçtiğimde yakınlarım hata yaptığımı söylemelerine rağmen ben ısrarla vodafone savundum. Her ay biz 30 tl anlaştık, fakat 35 geldi, 45 geldi son zamanlarda 55 den aşağıya düşmedi. Taahhüdün bitmesine son 1 ay kala ise tam tamına 227. 90 tl geldi. Şimdi bu telefonu 1. aydan 11. aya kadar tek ben kullandım, aynı işyerindeyim aynı işe aynı eve aynı aileye sahibim, bu fark niye? internet deseniz sınırsız paket kullanıyorum zaten, ya neyse ben buradan vodafone yetkililerine duygu sömürüsü yapacak değilim.Sadece kınıyorum.

Muhammet 34 Okunma

Cevaplar

 • Muhammet19 Haziran 2013

  ya bırakın ya, işiniz gücünüz yalan..

 • Muhammet07 Mayıs 2013

  vodafone sakın kullanmayın vodafone dürüst bir işletme değildir..

 • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, sıkayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza İletmiş olduğunuz bildiriminize istinaden,532251****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirmenize yönelik 03.05.2013 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Vodafone Temsilcisi01 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön