19 Temmuz 2013

Vodafone 1 TL Karşılığı Üye Olduğum Tarifeyi 1 Yıl Dolmadan İptal Ettiremiyorum!

Vodafone abone merkezine gittim. Kendime faturalı hat aldım. Bu sırada bana bu hattı satan personel isterseniz 1 TL karşılığında ek tarifemize üye olabilirsiniz dedi. Bende zararı olup olmadığını sordum, hayır aksine çok avantajlı diyerek imzalattı. Ben hattımı kapattırmak istedim fakat bana en başta belirtilmeyen hususu öğrendim.O 1 TL karşılığı üye olduğum tarifeden bir yıl dolmadan iptal işlemini gerçekleştirilemiyormuş.

Ben bana böyle bir konunun anlatılmadığını belirttiğimde ise yapılacak bir şey yok maalesef, ya kullanacaksınız yada cezasını ödeyeceksiniz denilebiliyor. Cezasına gelince benim faturam aylık 29 TL ama ceza 9x20=180 TL

Aykut 47 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, dahil olduğunuz kampanyaya ait koşulların imzalamış olduğunuz taahhütnamede yer aldığını belirtmek isteriz. Kampanya çıkışı söz konusu olduğunda işlem cayma bedeli kabulü ile sağlanabilmektedir. Kampanyanıza ait esaslara http://www.vodafone.com.tr den ulaşbileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi19 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön