21 Ocak 2015

Vodafone 1 Saniyelik İnternet 6 TL!

20.01.2015 tarihinde saat 13:20 ve 14:39'da hattıma toplamda 42 TL yükleme yaptım. Bu esnada telefonumdan sosyal paylaşım sitesine 1 saniyelik yanlışlıkla giriş yaptım anında çıktım daha sonra ekranımda 6 TL'lik internet kullanım ücreti düşüldü.


Buna istinaden müşteri hizmetlerini aradım gerekli açıklamaları yaptım fakat sorunuma çözüm bulunamadı. 1 saniyelik internet kullanımının 6 TL olmasını bana Vodafone yetkililerinin açıklamasını istiyorum, bununla ilgili BTK ve Ulaştırma Bakanlığına gerekli dilekçelerle yasal hakkımı arayacağımı yetkililere bildiriyorum.

Cihat 1.363 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 05.02.2015 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön