08 Ekim 2014

Vodafone 1 Saatliğine Hattımı Kısıtlıyor!

Her ayın 7'sinde yenilenen aylık kullanım haklarımın yenilenme sürecinin uzun olması bende çok önemli bir telefon görüşmesi yapmama engel oldu. 1 saatlik süre boyunca geçen dönemden kalma kullanım haklarımı kullanamama karşın bir sonraki ayın kullanım haklarımı kullanamadım. Bilgisayar tabanlı dönem yenileme işlemlerinin bu kadar zaman almaması gerekmektedir. Bu süre zarfında dışarıyla iletişimim tamamen kesilmekte ve buna bir çözüm getirilememektedir. Ben bu kaybın telafisini istiyorum ve bir sonraki dönemimde böyle bir durumla karşılaşmak istemiyorum. Kısa sürede bu şikayetime bir çözüm gelmezse şikayetimi çeşitli platformlarda dile getireceğim.

Cihan 74 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Ekim 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 09.10.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi08 Ekim 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön