18 Nisan 2013 #1751126

Vodafone 1 Haftadır Numara Taşıma İşlemi Bekliyorum!

Zeytinburnu 58.Bulvar daki Vodafone abone merkezinden numara taşıma işlemi gerçekleştirdim. Şu an kullandığım gsm operatörünün fatura kesim tarihinden ötürü ek bir ücret ödememek için özellikle kaç günde aktif olacağını sordum. Bana bir iki gün içerisinde cep telefonuma mesaj geleceğini ve aktif olacağını söyleyerek içinde sim kart bulunan bir zarf verdiler.


Yaklaşık 1 hafta geçmesine rağmen hattım taşınmadı. Müşteri hizmetlerini aradığımda sistemlerinde böyle bir kaydın olmadığını sisteme girişin yapılmadığını başvurduğum abone merkezine giderek durumu belirtmem gerektiğini söylediler. İşim dolayısıyla zamanım yok. Zeytinburnu'nda ikamet etmiyorum. Daha Vodafone'a geçmeden pişman ettiler.

Caner 70 Okunma

Cevaplar

  • Caner02 Mayıs 2013

    Numaram taşındı evet. Fakat bu benim İstanbul Fatih Akdeniz Cd başındaki Vodafone abone merkezine gidip, ikinci yaptığım başvuru sayesinde taşındı. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Gecikmeden ötürü diğer hattım bir sonraki fatura dönemine girdi. Bu sebepten madur oldum. Kullanmadığım ay için bir fatura daha ödeyeceğim. Bana zarftaki 89002 - 930045314974 seri numaralı ilk hattı veren vodafone zeytinburnu 58.bulvar abone merkezinizden şikayetçiyim. Hem numaramı taşımadılar hem de operatörünüz izin vermedi tekrar kimliğinizle gelmeniz lazım şeklinde yalan söyleyip oyaladılar; müşteriyi aptal yerine koymaya kalktılar.

  • Vodafone Temsilcisi22 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,507919****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde hattınıza ait taşıma işlemlerinin başlatıldığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi18 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön