01 Nisan 2013

Vodafone 1 Hafta Oldu Numaram Hala Taşınmadı!

25 Mart 2013 tarihinde 2.kez numara taşıması başvurusunda bulunmuş olmama rağmen numaram halen Vodafone'a taşınmış değil.Yasal süre aşılmış durumda olmasına rağmen maddi ve manevi olarak mağdur edilmiş durumdayım.Müşteri hizmetlerini aradığımda bu resmi 6 günlük süreyi söylediğimde dahi böyle bir şeyin olmadığını 10 günü bulma olasılığından bahsettiler.Vodafone neden mevzuat kurallarına uymuyor ? Ben başvurumun iptalini,sözleşmemin tarafıma iade edilmesini rica ediyorum.Ben daha Vodafone'a geçiş yapmadan bir çok sorunla karşı karşıya kalmış iken gerisini düşünemez oldum.

Tanju 609 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi11 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 536517xxxx numaralı hattınızda mnp girişiniz Vodafone cep merkezi tarafından gecikmeli gerçekleştirmiş olup, gecikmeli yapılan işlemden dolayı Cep merkezine gerekli uyarıların sağlandığı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Tanju02 Nisan 2013

  Telefonla beni arayıp,bir özür dilemeyi bile çok gören bir şirket Vodafone,25 Mart'tan beri bekliyorum 25 Mart'tan söz ediyorum.

 • Tanju02 Nisan 2013

  Ben sizin bu oyununuza gelmeyeceğim.Vodafone cep merkezi resmen ay sonu hedefini tutturduğu için 1 nisan günü işleme almış öğrendim ben sizden önce,siz daha neyin mücadelesini veriyorsunuz ?

 • Tanju02 Nisan 2013

  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Bu hatırlatmayı yapmanıza gerek yok,ordan da size mail attım 4 gün oldu çözüm sunulmadı.

 • Vodafone Temsilcisi02 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön