26 Ağustos 2013 #1976780

Vodafone 1 Günlük Faturayı 1 Aylık Olarak Kesmiş!

544-419-**** nolu Vodafone telefon hattım çekmediği için taşımak zorunda kaldım. Hesap kesimine denk gelmesin diye bayiden aylık abonelikten çıkması için gittim ve işlem tamam denildi. Ancak taşıma işlemi ayın 7'sine sarktığı için 1 gün için 1 aylık kullanım faturası kesilmiş. Bununla ilgili olarak ne imzaladığım bir sözleşme var ne de yıllık tarife sözü. Konu ile ilgili gelecek cevaba göre işlem yapacağım.

Ramazan 43 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Sayın R******* A***** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınızın fatura kesim tarihinin herayın 6.günü olduğu ve taşıma işleminin yeni fatura dönemine girilmesinin ardından gerçekleşmesi sebebiyle fatura yansıdığı bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön