12 Eylül 2013 #2007321

Vodafone 1 Gün İçin 1 Aylık Fatura Çıkarıyor!

541269**** nolu Vodafone hattı internet hattı olarak satın aldım. Tatilde olduğum için yaklaşık 3 ay kullandım. Hattın fatura kesim tarihi her ayın 6'sı olduğundan ben iptal talebini 2 Eylülde verdim. Bana eylül ayında fatura çıktı 83 TL. Ayın 7'sinde hattı iptal ediyorlar ve 1 gün için 1 aylık fatura ödüyorsun yani ekim faturası da çıkıyor. Ben çıkan faturayı ödemekle mükellefmişim. Benim paramı resmen alıyorlar 3 aylık internete yaklaşık olarak 200 TL ödemem gerekirken 500 TL fatura ödemek zorunda kaldım.

Hakan 43 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın H****** B******* Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde çıkacak olan faturanızın paket tutarına gerekli müdahalenin sağlandığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön