29 Ocak 2014

Vodafone 1 Faturayı 2 Kere Kartımdan Çekiyor!

Eski tarifemde 1 gb internet ardı. Vodafone shopdan Koç Ailem 1000dk 1000sms 2gb internet paketine geçtim. Eski paketin interneti iptal edilmemiş 3 aydır farkında olmadan ödüyorum. Çağrı merkezini aradım. Bana iki net paketide durduğunu söyledi internetten kontrol ettim, evet 2'side duruyor ve ödüyorum. Geçtiğimiz ayda 96,10 krş. faturamı da 2 kere kredi kartımdan çekmişler. İadesi için yazdım aradım. İstekleri oldu hepsini ekstre çıktısı, nüfus cüzdanı fotokopisi, dilekçe yazdım gönderdim, iade etmediler kredi kartıma da 55 lira kadar limit aşım faizi ödedim. Şimdi de 3 ay boyunca 20tl den 60 lira ödedim. Uyarı mesajı geliyor. %80 %100 internetten online'da dolmadı, görüyorum. İadesini istiyorum.

Sinem 113 Okunma

Cevaplar

  • Sinem07 Şubat 2014

    her türlü sana müşteri yükleme geçirme taraftarı olarak cvp veriyorlar.

  • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 05.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön