18 Şubat 2013 #1639573

Vodafone 1 Dakikada 1 GB Veri İndirmişim!

3 gündür Vodafone saat 12 i geçince 10 tl data kullanımını aştığınız için yarın saat 23:59:59 kadar ücretsiz internet kazandınız deyip 10 tl kesiyorlar hattan bu gün müşteri hizmetlerini aradım ilk 2 tanesi hattan düşürdü 3 u kişiyle konuştuk güya biz 1280 mb internet kullanmışız ondan dolayı olmuş akıllı telefonlar yaparmış bunu bana 1 dk içinde 1280 mb nasıl indirmiş olabilirim nereye girdim de indirdim imkansız dedim biz göremiyoruz dediler.

Cem 180 Okunma

Cevaplar

 • Cem19 Şubat 2013

  Arayin numaram var internetten o numarayi yazamam k.bakmayin telim mevcut sizde ararsaniz ogrenirsiniz

 • Vodafone Temsilcisi19 Şubat 2013

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlanablimesi için şikayete konu olan Vodafone Gsm numaranızı iletmenizi rica ederiz. 18.02.2013 tarihinde yapılan geri dönüşte tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri "

 • Cem19 Şubat 2013

  Bana ulasan henüz olmadı konuyla alakalı

 • Vodafone Temsilcisi19 Şubat 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön