13 Eylül 2013 #2010127

Vodafone 1 Aylık İnternet Paketimi 3 Hafta Kullandırdı!

Geçen ayın 12'sinde 30 TL yükleyip üye olduğum Özgür Yaz 3'lü yaz tarifesi kapsamında 30 TL'mi alan Vodafone sms'lerimi ve internetimi ayın 19'unda kavga kıyamet, müşteri hizmetlerini defalarca aramam ve nette bir çok yere şikayetimi bildirmem sonucunda 1 hafta gecikmeli olarak yüklediler.


Kendi sistemleri yüzünden defalarca müşteri hizmetlerini Avea hattımdan aramamla giden liralar karşılığında özür olarak tarafıma hediye konuşma veya internet yükleneceğini sanarken ben 3 hafta sonra internetimin dahi sonlandırıldığını görünce şok oldum. 1 aylık parası alıp, liralarınızı alıp 3 hafta kullandırırlar.

Ceyhun 58 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, hattınıza ait toplu süre haklarınızdan ses 13.08.2013 tarihinde, SMS(kısa meaj) ve DATA (internet) hakkı ise sistemsel çalışma sebebiyle 20.08.2013 tarihinde yüklenmiştir. Eklenen sürede bir eksiklik söz konusu olmayıp dönem sonuna kadar kullanım sağlayabileceğinizi belirtmek isteriz. Yaşanan gecikme sebebiyle özür dileriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ceyhun18 Eylül 2013

    İşte Vodafone hizmet anlayışı ortada. Şikayetimin üzerinden 5 gün geçmesine rağmen şikayetimle ilgili tarafıma ulaşan hiç kimse olmadı.

  • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön