02 Eylül 2013 #1987898

Vodafone 1 Aylık Fazla Faturalandırma Yaptı!

Vodafone Vodem 4 GB internet paketini taahhütlü olarak kullanıyordum. Taahhüdüm bittiğinde hattımı kapattırmak istedim. Müşteri temsilcisi gece 12'de aramamı söyledi. 12'de aradığımda diğer müşteri temsilcisi hattıma yeni ayın tarifesinin yüklendiği ve diğer ayın ücretininde ödeyeceğimi söylendi. Yani taahhüdünüz bitse de bitmese de 1 ay fazladan ücret alıyorlar. Kullanmadığınız halde ödeyeceğiniz 1 aylık fatura yani.

Ümit 51 Okunma

Cevaplar

  • Ümit'in Teşekkür Mesajı29 Ekim 2013

    ilginiz için teşekkür ederim

  • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili eylül dönem faturanıza gerekli müdahalenin sağlandığı ve sorunun giderildiği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön