28 Ocak 2014 #2260923

Vodafone 1 Aylık Çift Tarife Ücreti Aldı!

Yıllar önce Vodafone'da cep aile kampanyası varken ablamın adına bir tane hat almıştık. Yıllar geçti kampanyalar değişti. Yanılmıyorsam aralık 2013 gibi arayıp kampanyanız devam etsin mi dediler ve bizde memnunuz devam etsin dedik. Faturamız geldi 25 tl olan fatura olmuş 50 tl meğerse onlar bize anlatmışlar ama biz anlamamışız da kabul etmişiz %100 fatura artışını.


Neyse inceleme başlatın dedik dilekçe verdik müşteri haksız biz söylemişiz diye yanıt aldık. Allah için kim %100'lük bir fatura zammını 1 aylıkta olsa kabul eder. Aynı hattan bende kullanıyorum daha faturam kesilmedi ama 25 tl'lik fatura olması gerekirken 56 tl de bana yazmışlar hadi ablam anlamadı da bende mi anlamadım?

Okan 55 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi19 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 19.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Okan18 Şubat 2014

  Vodafonedan hala bir açıklama almış değilim

 • Okan11 Şubat 2014

  Evet otomatik ödeme talimatımdan 50,50 kuruş yani % 100 zam yemiş durumdayım ve hala bir açıklama gelmiş değil vodafondan

 • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön