09 Mayıs 2013 #1788753

Vodafone 1 Ay Oldu Faturam Düzeltilmedi!

0532486**** numaralı hattıma 213. 80 tl fatura gönderdiniz 140 tl. lik kısmının internet kullanımının yanlış faturalandırıldığından yansıdığını hatanın düzeltileceğini belirtmenize şikayetim sizde mail (bu dördüncü mail) olarak ve fax olarak da durmasına rağmen ve müşteri temsilciniz faturayı ödemenize gerek yok problem olmaz düzeltilince ödersiniz demenize rağmen hala bana faturayı ödemem yönünde ve hatta yasal işlem başlatılacağı yönünde sms yolluyorsunuz bir ay oldu faturamı düzeltip şikayetimi de sonlandırmadınız lütfen faturamı düzeltir misiniz yoksa artık hattımı ve hatlarımı taşımayı düşünmeye başladım bu tutumunuzu kınıyorum.

Hüseyin 24 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlanmış olup, hattınıza iade işleminin yapıldığı bilgisini iletmek isteriz. Detaylı bilgi için 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön