10 Eylül 2013 #2004339

Vodafone 1 Ay İçinde 2 Fatura Gönderdi!

2 yıldır aynı hattı kullanıyorum. Ağustos ayı içerisinde Vodafone müşteri temsilcisi aradı ve tarife değişikliği önerdi. Bende bağlı olduğum bir tarifenin mevcut olduğunu geçiş yaparsam 2 tane fatura gelip gelmeyeceğini sordum. Hayır kesinlikle hesaplama yapılacak denildi. Faturam normalde 35 lira iken 67 lira geldi. İtiraz ettik. Size bu konuda bilgilendirme yapılmış dediler. Ses kayıtlarını istedik
Mahkeme kararı istendi.


Görüşmeler başlarken sizin güvenliğiniz için kayda alınıyor deniyor ama niyetleri başka
demek ki. Mağduriyetimiz giderilmedi. Gelecek olan müşterimiz bilgilendirildi cevaplarını kesinlikle kabul etmiyorum. 1 ay için 2 faturayı hangi müşteri kabul eder?

Cevat 51 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlanarak müşteri temsilcisi ile yapılan görüşmeniz dinlenmiştir. Tarafınıza yapılan kampanya sunumunda işlemin anlık bir şekilde yapılacağı, bu işlem nedeniyle ilk çıkacak faturanıza bir defaya mahsus olmak üzere çiftbundle (çift toplu süre ücreti) ücretinin yansıyacağı bilgisi tarafınıza verilmiş ve alınan onay ile işlemin gerçekleştirildiği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş” "

 • Cevat11 Eylül 2013

  Aynı şikayetle ilgili Şikayetvar.com da yüzlerce şikayet var merak ediyorum temmuz ve ağustos ayı vurgun ayımı ilan edildi.

 • Cevat11 Eylül 2013

  Şikayete yönelik somut hiç bir adım atılmadan bu standart mesajı gönderince çözümlenmiş sayılıyorsa pes doğrusu! Hala bu sayfadan geri dönüş bekliyoruz.

 • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön