29 Mart 2013 #1712788

Vodafone 1 Ay Dolmadan 2 Ayrı Fatura!

Avea Kurumsal şirket hattı sahibiyken önceden Avea da müşteri temsilcimiz olan arkadaş Vodafone a geçmiş ve bize 2-3 sefer ofise gelip numaralarımızı taşımamızı Vodafone da konuşma kalitesi ve daha iyi hizmet alacağımızı ve cezai bedeli karşılayacaklarını sözlü olarak beyan ettiler ve bize 2800 tl lik cezai bedeli ödettirdiler buna eyvallah dedik.


31 ocak 2013 de hatlarımız numara taşıma ile Vodafone geçti biz Vodafone da hat çekmeme sorunlarıyla karşılaştık ve Vodafone dan arkadaşlara durumu ilettik ilgileneceklerini söylediler ve sorunu çözemediler bizde hattımızı 25 şubat 2013 de Avea ya taşımak zorunda kaldık. 25 günlük süre içinde 1 ay dolmamışken 2 tane fatura mesajı geldi asıl fatura yok.

Veysel 32 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 30.03.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Veysel30 Mart 2013

    Vodafoneden yetkililer aradı ama her zamanki gibi kendilerini haklı durumdaymış gibi lanse ettiler 26 ocakta biz vodafone başvurmuşuz bizim hatlarımız 31 ocak 2013 de açıldı. Bu hattın açıldığı tarih geçerli degilmiş başvuru tarihi geçerliymiş birde biz mehter iletişime 13 şubatta mail yoluyla resimli olarak vodafonun çekme sorununu ilettik sorunun çözülmesi halinde vodafone da duracagımızı sözlü olarak bildirdik fakat 13 şubattan 25 şubata kadar (hatlarımızı avea ya taşıdıgımız tarih) oyalama süreciyle geçti sonrada gelen 25 günlük 2 faturayı bu sürece bağlayarak haklı olduklarını iddia ediyorlar bizim bu aradaki 3000 liralık kaybımız umurlarında bile degil bu sebebe düşmemizdeki mehter iletişimdeki arkadaşlarada sonsuz sevgiler (insanı kandırmak kolay vaad leri yaptırmak zordur) Kimse kolay para kazanmıyor sizin kadar.

  • Vodafone Temsilcisi29 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön