05 Nisan 2014
Yorum Yap
#2382688

Ücretsiz Denilen Vodafone Live Haber 5 TL'mi Aldı!

Bir süre önce Vodafone'den cep telefonuma ücretsiz haber okuyabileceğimi bildiren bir mesaj geldi. Bu mesajdaki http://live.vodafone.com/haber adresine girip bir süredir haberleri takip ediyordum.


Bugün yine haber okumak için açtım ve sayfanın yukarısında yer alan bir banner gördüm. Burada "Message+ ile mesajlaşırken hediye internetin tadını çıkarırsın","google play ücretsiz indirin"," Vodafone freezone" şeklinde bir ibare yer alıyordu.


Belirtilen mesajda bana bu serviste ücretsiz ve özgürce gezebileceğim yazdığı için bunu düşünerek tereddüt etmeden tıkladım ve bir şeyler indirdiğini görünce hemen kapattım.Bakiye bilgisinde baktım ki 5 TL bakiyem azalmış, Şikayetçiyim!

Robert Robert 287 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi08 Nisan 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 07.04.2014 ve 08.04.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi05 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler