15 Ekim
Yorum Yap
#11029769

Kalitesizliğin Diğer adı Vodafone!

Çalışmakta olduğum Üsküdar Selimiye mahallesinde 2 kez şebeke ve internet problemim olmasına rağmen çözüm bulamadım. İlk şikayetimde bölgede altyapı sorunu olduğunu ekiplerin bu konuyla alakalı çözüm ürettiklerini söylediler. Daha sonrasında herhangi bir değişiklik olmadı.


Bu dönemde cihazınız eskiyse şebeke sorunu yaşayabileceğimi yeni bir cihaz aldığım takdirde belkide bu sorunun çözülebileceği bilgisini aldım. Çalışan cihazımı bırakıp sıfır bir cihaz aldım fakat sorunum hala çözülmedi. Daha sonrasında yine arıza kaydı oluşturdum. İsmini hatırlayamadığım bayan arkadaşa 20 dakikadan fazla sorunumu anlattım.


Mağduriyetimin farkında olduğunu bu konuyla özellikle ilgileneceğini söyledi. Bende ona güvenerek yeniden arıza kaydı oluşturmasını talep ettim. 2 gün sonra tesadüfen çözüm merkezini aradığımda adıma oluşmuş herhangi bir arıza kaydının olmadığını söylediler. Gerilen sinirlerimi sakinleştirmeyi Başaran çalışan arkadaşlar. Adıma yine arıza kaydı oluşturdular. Fakat ilgilenecek teknik servis belkide yerinde arıza tespit yapmadan.


Kullanıcının cihaz problemi olabileceğini bölgede herhangi bir sorun olmadığını rapor etmiş. Fakat ben çözüm merkeziyle telefonda konuşurken hattım şebekeden dolayı kesildiği için 2 dakika 32 saniye görüşmemi Vodafone bana iade edebiliyorsa o teknisyen arkadaşa bunu göstermek isterim açıkçası. Gönderdiğiniz mesajı ek olarak şikayetime ekleyeceğim.


2 tane evde internet hattımla alakalı da sorun yaşıyorum onları da iptal ettireceğim. Çevremde kimi Vodafone 'u önerdiysem onları da iptal ettireceğim. Takım tutar gibi Vodafone'u destekleyen ben artık sizden nefret eder oldum. Hiçbir şekilde çözüm üretmiyorsunuz sadece insanları oyalıyorsunuz. O reklamlarda bangır bangır bağırdığınız Türkiye'nin en kalitelisi olduğunu iddia etmeniz en büyük yalandır.


Gerekirse Tüketici Hakları yoluyla gerekirse mahkeme yoluyla üzerime tanımlı bütün hatları iptal ettirip size beş kuruş cayma bedeli vermeyeceğim!


Bilgilerinize arz ederim Vodafone!

Tevfik 992 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler